Informace o námi přijatých opatřeních v souvislosti s koronavirem COVID-19

15.03.2020

Vážení klienti a návštěvníci našich stránek, nepochybně všichni vnímáme stále se vyvíjející situaci v souvislosti s koronavirem COVID-19 ve světě, i v České Republice. I našich konzultačních služeb se tak pochopitelně dotýkají aktuální preventivní kroky, nařízení a pokyny vlády ČR, které mají hlavní cíl a to prevenci šíření nákazy. I u nás jsme tak přistoupili k opatření v podobě omezení našich výjezdů do firem a především pozastavení pořádání GDPR školení, a to jak v místě sídla firem, tak v rámci našich smluvních zařízení.

Ochranu zdraví našich zaměstnanců a také Vás, našich klientů, bereme vážně. Proto již také na veřejnosti a při omezených jednáních nosí naši zaměstnanci ochranné roušky. Současně také tímto přístupem podporujeme kampaň za nošení roušek ve veřejném prostoru, což považujeme za projev ohleduplnosti k ostatním.

#RouškyVšem

Samozřejmě jsme Vám také stále k dispozici pro telefonické a video konzultace ve všech záležitostech ochrany a zabezpečení osobních údajů a v rámci realizace a návrhu opatření pro uvedení do souladu s nařízením GDPR, včetně vypracování auditů, návrhů řešení, dokumentace, směrnic apod.

O dostupnosti našich služeb pro osobní jednání Vás budeme informovat.

Děkujeme za pochopení a budeme se těšit na budoucí osobní setkání!

Kontaktujte nás v případě dotazů.